Першого заммера Сум посадили під домашній арешт
Апеляційний суд Сумської області задовольнив клопотання прокуратури Сумщини та обрав 25 травня першому заступнику сумського міського голови запобіжний захід у вигляді домашнього арешту
- Суми
-
25 травня 2015 16:07

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Сумської області, пише Суми.depo.ua з посиланням на 112.ua.
Відомство 18 травня внесло апеляцію на рішення Зарічного районного суду м. Сум про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання Володимира Войтенка. Державне обвинувачення наполягало на скасуванні вказаного рішення та обрання чиновнику запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Нагадаємо, 29 квітня йому було повідомлено про підозру у привласненні офіційного електронного документа (Ред. - депутатської картки для голосування), підробці інформації, яка обробляється системою для голосування "Рада-В", і пособництві у втручанні в роботу судових органів.
За клопотанням прокуратури Сумської області рішенням Зарічного районного суду м. Сум 30 квітня його усунули на два місяці від займаної посади.
Зараз сторонами обвинувачення і захисту відкриті матеріали досудового розслідування для ознайомлення, після чого обвинувальний акт щодо підозрюваного буде направлений до суду для розгляду по суті, зазначили в прокуратурі.
Посадовцю інкримінується вчинення кримінальних злочинів за ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 376, ч. 1 ст. 357, ч. 2 ст. 361 і ст. 128 КК України.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:23На Сумщині через обстріли є поранені
- 09:28Окупанти вдарили по рятувальниках на Сумщині
- 11:01Шостка і сусідні громади залишилися без світла через російський удар по Сумщині
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 15:25Чергова атака на Суми: Дрон прилетів на площу Незалежності
- 11:29На Сумщині росіяни атакували наметовий табір: Загинула жінка, є постраждалі, в тому числі й діти ФОТО
- 10:40 Ситуація на фронті: Минулої доби ворожа армія 170 разів штурмувала позиції ЗСУ
- 09:26 За добу відбулось 184 боєзіткнень: у Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на фронті
- 10:16На Сумщині ворожий дрон впав на залізничні колії та не здетонував ФОТО
- 09:13Росіяни атакували критичну інфраструктуру на Сумщині: Подробиці від ДСНС
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 22:11 Ворожа армія дещо зсунула акценти наступу: На яких напрямках сьогодні атакували найбільше
- 09:53На Сумщині через обстріли пошкоджені будинки, підприємства та автівки ФОТО
- 12:28Прикордонники знищили 28 ворожих дронів на Сумщині
- 23:20Українців чекають зміни у мобілізації, - ОПУ
- 22:44 Сьогодні окупанти 122 рази намагалися прорвати лінію фронту: Де найзапекліші бої
- 10:14На Сумщині через обстріли поранено 10 людей ФОТО
- 08:28У ніч на 2 вересня росіяни завдали ударів по Сумах. Серед поранених є дитина
- 13:01На Сумщині літнє подружжя підірвалося, наїхавши на міну