П'яному неадеквату, який покусав міліціонерів, загрожує п’ять років

Перешкоджаючи діям працівників міліції, чоловік вкусив одного з них за ногу, а іншого вдарив головою в обличчя

П'яному неадеквату, який покусав міліціо…

У жовтні 2015 року один із місцевих телеканалів оприлюднив інформацію, що в Лебедині по-звірячому побили активістів. У сюжеті йшлося про те, що працівники міліції під час безпідставного затримання нібито побили місцевого мешканця, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної прокуратури. 

Вказані відомості прокуратурою Сумської області було внесено до ЄРДР за фактом перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. 2 ст. 365 КК України).

У ході досудового слідства прокуратурою проведено комплекс слідчих та процесуальних дій, спрямованих на неупереджене з’ясування фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення. Зокрема, допитано свідків події, вивчено відеозаписи з камер спостереження та ін. 

Встановлено, що 27 вересня 2015 року чоловік разом із дружиною перебував у одному із місцевих розважальних закладів. Побачивши, що біля його автомобіля стоять працівники міліції та щось записують, той намагався вирвати у них із рук папери, поводив себе неадекватно, кричав і виражався нецензурною лайкою. Перешкоджаючи діям працівників міліції, він вкусив одного із них за ногу, а іншого вдарив головою в обличчя. 

Далі правоохоронці доставили хулігана в міськвідділ, де він весь час намагався нанести удари ногами працівникам Лебединського МВ УМВС, а потім симулював приступ і впав на підлогу. 

На кареті швидкої медичної допомоги, яку викликали працівники міліції, чоловік був госпіталізований в терапевтичне відділення (не в реанімаційне, як стверджувала дружина) з діагнозом – отруєння сурогатами алкоголю, порушення психіки та поведінки внаслідок вживання алкоголю.

На даний час кримінальне провадження за фактом перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу закрите.

Натомість чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним покладених обов'язків щодо охорони громадського порядку), ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) КК України.

Санкція з найтяжчої інкримінованої статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme