Каратисти з Сумщини привезли "золото" зі всеукраїнських змагань

За перемогу у кубку України боролися спортсмени з 13 областей

• Суми
  • 16 листопада 2016 16:23

Каратисти з Сумщини привезли "золото" зі…

В Києві відбувся кубок України з шотокан карате-до, де охтирський клуб "Легіон" виборов 26 нагород, повідомляє Depo.Суми з посиланням на охтирську міськраду.

За перемогу у всеукраїнському турнірі боролися спортсмени з 13 областей. Охтирський спортивний клуб "Легіон" в складі 20 спортсменів, виборов 26 медалей різного ґатунку, а саме пеших місць - 7, других місць - 13 і третіх місць - 6.

Переможцями кубку України стали Єфіменко Ольга, Згонник Олександр, Кучер Артем, Сушинський Ілля та Рєпка Платон.

Призові місця вибороли Поляк Артем, Шейко Нікіта, Негря Сергій, Когер Ярослав, Василенко Данііл, Костюк Мар'яна, Калач Максим, Лісняк Олександр, Кириченко Дмитро, Одольський Данііл.

Тренерує спортсменів головний тренер спортивного клубу "Легіон"  Копил В’ячеслав.