Один день приніс дві поразки футбольним командам з Сумщини

ПФК "Суми" та охтирський "Нафтовик" зіграли матчі шостого туру першості України з футболу в першій лізі

Один день приніс дві поразки футбольним…

"Суми" грали з дебютантом ліги ковалівським "Колосом" не на своєму стадіоні, а в білопільській Миколаївці, повідомляє Depo.Суми.

Рахунок відкрили гості на 37-й хвилині - відзначився Бондаренко, у другому таймі перевага коваліцев подвоїлася - на 70-ій хвилині забив Рябов. І тільки в компенсований арбітром час Коваленко скоротив відставання "Сум".

У підсумку 1:2 - третя поразка "Сумчан" в сезоні. На рахунку нашої команди як і раніше п'ять очок і тепер 14-е місце.

Охтирський "Нафтовик", показавши свою не найкращу гру, поступився в гостьовому матчі "Арсеналу-Київ". "Каноніри" в першому таймі виглядали цікавіше суперника, справедливо забивши гол.

Відігратися гості зуміли в другому таймі. Після закидання з правого краю киянин Білий не зміг винести м'яч подалі, ставши співавтором голу в свої ворота, який на нього і записали. Щоправда, "Арсенал" вдруге зумів домогтися свого: Кізілатеш скористався провалом оборони "нафтовиків", реалізувавши вихід один на один.

Ідентичний "миколаївському" рахунок, у охтирчан сім очок і восьме місце, пише СпортКлуб.