ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий прокурор Сум усвідомлює "високу відповідальність" (ФОТО)

Наказом Генерального прокурора України від 2 квітня 2015 року на посаду прокурора міста Суми призначено радника юстиції Ковтуна Володимира Миколайовича
Depo.
6 квітня 2015 14:53
ФОТО: depo.ua
Новий прокурор Сум усвідомлює "високу відповідальність" (ФОТО)
Новий прокурор Сум усвідомлює "високу відповідальність" (ФОТО)

Про це повідомляє Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Представляючи колективу новопризначеного прокурора міста, прокурор Сумщини Віталій Матвійчук зауважив, що Володимир Ковтун має значний досвід прокурорсько-слідчої роботи, а за роки професійної діяльності зарекомендував себе як досвідчений фахівець.

У свою чергу, Володимир Ковтун подякував Генеральному прокуророві та прокурору Сумської області за довіру й зазначив, що усвідомлює високу відповідальність, яку на нього покладено, і зробить все можливе для виправдання очікувань.

Довідково:

Ковтун Володимир Миколайович народився в 1980 році в смт Краснопілля Сумської області.

У 2002 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади виконуючого обов'язки помічника прокурора м. Суми.

Протягом двох років працював у прокуратурі м. Суми, близько восьми років обіймав посади різного ступеня - від старшого слідчого до слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Сумської області, майже три роки працював на посаді прокурора Путивльського району.

Попередня займана посада - начальник слідчого відділу прокуратури Сумської області.

Мітки: #