ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Навчальному закладу у Сумах присвоїли ім’я Олександра Аніщенка

КУ «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» носитиме ім’я загиблого Героя України
Depo.
27 травня 2015 12:57
ФОТО: depo.ua
Навчальному закладу у Сумах присвоїли ім’я Олександра Аніщенка
Навчальному закладу у Сумах присвоїли ім’я Олександра Аніщенка

Таке рішення 57 голосами підтримали депутати під час сесії Сумської міської ради 27 травня, пише Суми.depo.ua.

Пропозицію щодо розгляду питання про присвоєння навчальному закладу імені Олександра Аніщенка вніс педагогічний колектив школи, у якій він свого часу навчався та працював.

Згідно з процедурою, питання перейменування школи пройшло обов'язкові громадські обговорення, які стартували ще у лютому. Ініціативу щодо присвоєння школі імені Олександра Аніщенка було підтримано громадськістю, категоричних заперечень не звучало.

Нині керівник навчального закладу має здійснити державну реєстрацію відповідних змін у порядку, встановленому чинним законодавством України та внести зміни до статуту школи.

Аніщенко Олександр Григорович, полковник, заступник командира спецпідрозділу «Альфа» Служби безпеки України в Сумській області.

Народився 17 грудня 1969 року в м. Суми. Загинув 5 травня 2014 року поблизу м. Слов'янськ при виконанні службового обов'язку, захищаючи своїх бойових товаришів.

2 вересня Олександру Аніщенку посмертно присвоєне звання Почесного громадянина міста Суми.

15 вересня у Сумській загальноосвітній школі № 4 відкрито меморіальну дошку, присвячену Олександру Аніщенку, який свого часу навчався у закладі та працював у ньому вчителем.

У січні 2015 року Указом Президента України Олександру Аніщенку прсивоєне звання Герой України.