ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Національна комісія анулювала ліцензію "Сумигазу"

З 1 липня постачанням природного газу до Сум та області буде займатися нове підприємство - ТОВ "Сумигаз Збут"
Depo.
25 червня 2015 15:08
ФОТО: depo.ua
Національна комісія анулювала ліцензію "Сумигазу"
Національна комісія анулювала ліцензію "Сумигазу"

У зв'язку зі зміною постачальника всім побутовим споживачам необхідно укласти нову угоду про надання послуг з газопостачання, пише Суми.depo.ua.

З її примірником, умовами та процедурою оформлення можна ознайомитись на корпоративному сайті ПАТ "Сумигаз" - sm.104.ua.

Для укладання угоди необхідно надати документ, що посвідчує особу споживача; довідку про присвоєння ідентифікаційного коду; технічний паспорт на будівлю; довідку про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку або будинкову книгу; документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ним; документ, що підтверджує право на отримання пільг; технічний паспорт газового обладнання; технічний паспорт лічильника газу, передає сайт мерії.

З 1 липня оплата вартості послуг з газопостачання, у тому числі в частині погашення заборгованості станом на 30 червня, буде здійснюватися на поточний рахунок нового постачальника природного газу - ТОВ "Сумигаз Збут". Його реквізити зазначатимуться у платіжному документі, який надійде споживачам після 1 липня.

З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожиту послугу ПАТ "Сумигаз" просить споживачів протягом 30 червня - 1 липня повідомити показання газового лічильника на кінець червня, зателефонувавши або звернувшись до відділу супроводження клієнтів - фізичних осіб або до служби обліку та розрахунків ПАТ "Сумигаз".

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua