ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардеп від Сумщини "хоче крові" двох міністрів

Андрій Деркач пропонує Верховній Раді звільнити міністра охорони здоров'я та міністра аграрної політики
Depo.
12 травня 2015 11:32
ФОТО: depo.ua
Нардеп від Сумщини "хоче крові" двох міністрів
Нардеп від Сумщини "хоче крові" двох міністрів

Народний депутат-мажоритарник від Сумщини Андрій Деркач вимагає негайного звільнення міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі та міністра агрорної політики та продовольства Олексія Павленка, пише Суми.depo.ua.

Про це депутат заявив під час виступу на засіданні ВР.

За словами Андрія Деркача, перший винен у тому, що "за п"ять місяців на посаді не здійснив жодного кроку для поліпшення роботи медичних закладів". Депутат вважає, що саме через бездіяльність міністра у сфері сертифікації лікарських засобів та закупівлі вакцин та препаратів для хворих на цукровий діабет велику кількість людей позбавлено доступного медичного обслуговування.

Аграрного ж міністра Павленка Деркач пропонує звільнити "через нехтування інтересів галузі та відсутність державної підтримки села". Нардеп під час виступу двічі акцентував на тому, що Уряд встановлює несправедливу граничну ціну на молоко, яке закуповується у населення.

Депутат Деркач вважає, що коаліція має сама внести проект рішення про звільнення цих міністрів. Якщо цього не станеться протягом тижня, такі проекти будуть внесені депутатською групою "Воля народу", пообіцяв він.