Напівроздягнута трирічна дитина під дощем розшукувала матір на вулицях Шостки

Змерзлого хлопця міліціонери знайшли на вулиці доправили до міськвідділу міліції. За кілька хвилин знайшлася і мати хлопчика, яка повернулася додому після прогулянки з собакою
Depo.
1 липня 2015 17:57
ФОТО: depo.ua
Напівроздягнута трирічна дитина під дощем розшукувала матір на вулицях Шостки
Напівроздягнута трирічна дитина під дощем розшукувала матір на вулицях Шостки

На лінію "102" надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що на одній з вулиць міста ходить напівроздягнутий малюк. Біля торгівельних точок міліціонери й справді побачили маленького хлопчика, на якому з одежі була лише легка футболка та білизна. Зважаючи на дощову та прохолодну погоду, дитина дуже замерзла. Тож правоохоронці закутали малого мандрівника у формену куртку і доправили до Шосткинського міськвідділу міліції, пише Суми.depo.ua.

Оперативники негайно розпочали пошуки батьків. Однак за якийсь час 30-річна матір дитини сама зателефонувала до чергової частини міськвідділу з заявою про зникнення сина. За її словами, вона лише на кілька хвилин залишила сплячого малого вдома, щоб вигуляти собаку, а повернувшись, виявила зникнення дитини.

Сам же хлопчик розповів, що, прокинувшись, він не знайшов в квартирі неньки, і вирішив шукати її на вулиці. Двері були лише причинені, й він легко опинився за межами житла.

"Невідомо, чим би могла закінчитися самостійна прогулянка такої маленької дитини, якби ми вчасно не забрали її з вулиці, - говорить начальник Шосткинського міськвідділу міліції Віктор Гузей, - адже поряд проїзна частина з досить жвавим рухом. Та й малеча могла підти невідомо куди й невідомо з ким".

Наразі хлопчик повернувся до матері. З жінкою проведена профілактична бесіда щодо наслідків її необдуманого вчинку.

Правоохоронці звертаються до батьків з закликом пильно й дбайливо доглядати за своїми дітьми, і в жодному разі не залишати їх самих в приміщенні навіть на кілька хвилин.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua