ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині з'явиться вулиця Кузьми "Скрябіна"

Близько 70% нових назв більшістю голосів депутати підтримали, а по решті 30% тривали дебати
Depo.
22 лютого 2016 08:23
ФОТО: depo.ua
На Сумщині з
На Сумщині з'явиться вулиця Кузьми "Скрябіна"

На другому пленарному засіданні шостої сесії сьомого скликання депутати розглянули питання "Про перейменування та повернення історичних назв вулиць, провулків та площ у місті Тростянець, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Тростянецької міськради.

Вулиця Воровського віднині носитиме ім'я Олексія Братушко — Героя України, сумчанина, який загинув під час протистоянь на Майдані 20 лютого 2014 року. За цю назву депутати проголосували одноголосно. 

Ім'я Миколи Луніна (новатора залізничного транспорту) носитеме вулиця Леніна. Провулок Леніна перейменували на провулок Луніна. 

Одна з центральних вулиць міста — вулиця Горького, яка за поданням робочої гриупи потрапила до другої хвилі перейменувань, рішенням сесії була перейменована на вул. Благовіщенську. Вулиці Енгельса і К. Маркса також отримали нові назви — відповідно Вячеслава Чорновола і Володимира Великого. 

На честь лідера гурту "Скрябін", справжнього патріота України Андрія Кузьменка, який трагічно загинув рік тому, перейменовано вулицю Півненка, вона носитеме назву вул. Кузьми Скрябіна.

Провулок Півненка стане вулицею Боєва. Вулиця Дзержинського змінить свою назву на вул. Надаржинського, вул. Бауманова стане вул. Раїси Кіріченко. Також у Тростянці з'явиться площа Героїв України (поблиз меморіалу Недоспівана пісня).

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми