ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині відзначатимуть День Учасника АТО у окремо взятому міліційному райвідділку

За ініціативи начальника міліції Великописарівського району Сумськоої областіОлега Цурікова на початку травня щороку тут вшановуватимуть правоохоронців райвідділу, які виконували свої службові обов'язки під час відряджень у зону проведення АТО
Depo.
13 травня 2015 12:22
ФОТО: depo.ua

Четвертого травня 2014 року, згідно з розпорядженням начальника УМСВ України в Сумській області, перші сім співробітників Великописарівського районного відділення відбули в зону АТО, пише Суми.depo.ua.

Вони були відряджені в зону АТО у складі Сумського зведеного загону, що базувався в м. Ізюм Харківської області, а несли службу правоохоронці біля Слов'янська Донецької області.

Усі були відзначені на рівні керівництва МВС, УМВС області, обласною, районною державними адміністраціями та керівництвом райвідділу державними нагородами, почесними грамотами, подяками. Їм виплачено грошові премії, кошти за відрядження та "бойові".

На завершення урочистостей начальник райвідділу міліції Олег Цуріков висловив упевненість, що в райвідділі міліції приживеться традиція відзначати День учасника АТО, а також те, що це свято буде встановлено на державному рівні.