На Сумщині виборчі округи раніше терміну сформували дві ТВК

У Сумській області спостерігачі виявили порушення виборчого законодавства

Роменська районна та Коровинська сільська виборчі комісії порушили вимоги Виборчого кодексу, сформувавши територіальні виборчі округи до початку виборчого процесу, передає Depo.Суми із посиланням на громадську мережу "Опора"

 

За відомостями спостерігачів, 4 вересня о 10:00 відбулося засідання Роменської районної ТВК. На якому комісія утворила територіальні виборчі округи для організації та проведення виборів. На засіданні були присутні 13 членів з 18. Одноголосно було прийнято рішення про утворення 5 округів.

 

Голова Роменської районної ТВК Тетяна Самойленко (суб’єкт подання "За Майбутнє") прокоментувала це рішення так: "Державний реєстр виборців надав нам перелік виборців. Тому ми провели раніше, бо в нас були всі дані для того, щоб провести засідання".

 

 

Того ж дня, 4 вересня, о 17:00 було проведено засідання Коровинської сільської ТВК. На якому утворили територіальні виборчі округи для організації та проведення виборів. На засіданні були присутні 12 членів з 14, було утворено 7 виборчих округів одноголосно.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"