На Сумщині урочисто відкрили футбольний сезон

Початок нового футбольного сезону відзначили в Конотопі

На Сумщині урочисто відкрили футбольний…

Нагадаємо, кілька років поспіль як місто, так і район не були представлені в першій групі чемпіонату області. Цього року серед учасників турніру - "Шахтар" (Конотоп) та "Колос" (Конотопський район). Саме "Колосу" випала честь 28 травня зіграти першу в Конотопі зустріч перед власними вболівальниками. Його суперником був глухівський "Велетень", пише Depo.Суми

Грі передували урочистості, традиційні для таких подій: вихід команд з юними футболістами, підняття державного прапора та виконання державного гімну. Футболістів та глядачів привітав заступник районної федерації футболу В’ячеслав Фільов.

Перший тайм пройшов у боротьбі, яка розгорнулась, переважно, за межами штрафних майданчиків. А після перерви господарі все частіше почали завдавати клопоту захисникам "Велетня".

Оборона гостей майже півтори години була бездоганною, допустивши єдину помилку за сім хвилин до фінального свистка. Ігор Терехов головою спрямував м’яча повз голкіпера.

Після цього гості здійснили кілька відчайдушних спроб відігратися, проте "Колос" зберіг перевагу в рахунку. Після першої в історії команди перемоги в обласному топ-дивізіоні команда набрала три очки й поділяє третє місце з охтирським "Нафтовиком-2", "Вікторією" з Миколаївки (Жовтневого) та глухівським "Велетнем". Щоправда, цей "квартет" зіграв різну кількість ігор.

А ось "Шахтар" відзначив повернення після дворічної перерви нульовою нічиєю в Кролевці. Разом з "Локомотивом" команда має по одному очку й поділяє 6-7 місця.