ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині триває ремонт військового містечка (ФОТОФАКТ)

Голова облдержадміністрації проінспектував хід відновлення інфраструктури стратегічного об’єкту
Depo.
11 червня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua
На Сумщині триває ремонт військового містечка (ФОТОФАКТ)
На Сумщині триває ремонт військового містечка (ФОТОФАКТ)

Як повідомлялося раніше, через географічну близькість Сумщини до Російської Федерації Міноборони України прийняло рішення про розміщення на території області військової частини, пише Суми.depo.ua.

"На жаль, коштів на це не виділено. Саме тому, методом народного будівництва, ми самостійно взялися за відновлення військового містечка. У цій справі нам активно допомагають підприємства області, небайдужі бізнесмени, за що ми їм безмежно вдячні", - наголосив голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко.

За його словами, у комплекс військового містечка входитимуть три казарми, їдальня, штаб, медичний пункт та господарський комплекс.

Сьогодні вже виконаний значний обсяг робіт - повністю відремонтовано казарму, штаб і медичний пункт. У їдальні відновлено покрівлю, тривають внутрішні оздоблювальні роботи, по завершенні яких змонтують обладнання. У господарчому комплексі проводиться відновлення покрівлі. Будівельники приступили також до ремонту ще однієї казарми, передає сайт облдержадміністрації.

Фото до ремонту

На Сумщині триває ремонт військового містечка (ФОТОФАКТ) - фото 1

Фото після ремонту

На Сумщині триває ремонт військового містечка (ФОТОФАКТ) - фото 2

Більше новин про життя Сумщини читайте на sumy.depo.ua