ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині шукають спонсорів для оздоровлення дітей

В області йде підготовка до оздоровчої кампанії
Depo.
27 квітня 2015 16:22
ФОТО: depo.ua
На Сумщині шукають спонсорів для оздоровлення дітей
На Сумщині шукають спонсорів для оздоровлення дітей

"Ми не будемо "гнатися" за кількісними показниками, та все ж мусимо охопити належним відпочинком і оздоровленням всіх бажаючих. Особливу увагу слід приділити малечі пільгових категорій, особливо дітям загиблих та учасників АТО", - зауважила у ході наради заступник голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик. Про це передає Суми.depo.ua.

Оскільки з 1 січня 2015 року законодавством не передбачено видатки на оздоровчу кампанію із Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Ірина Купрейчик наголосила на необхідності пошуку нових джерел фінансування оздоровчо-відпочинкової кампанії.

"Через обмеженість бюджету потрібно вишукувати можливості для залучення спонсорських коштів. Ситуація вимагає від нас разом переглянути можливості та графіки роботи кожного закладу оздоровлення, аби зменшити вартість путівок, раціонально використати наявні гроші та потужності таборів", - зазначила куратор соціальної сфери.

Аби організувати якісне, безпечне та змістовне дозвілля дітей влітку, Ірина Купрейчик доручила підготувати заклади оздоровлення і відпочинку до відкриття, привести їх в належний технічний та санітарний стан.