ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині розслідують 21 справу про сепаратизм і терроризм

Про це повідомив начальник УСБУ в Сумській област Юрій Гончаров
Depo.
4 червня 2015 16:01
ФОТО: depo.ua
На Сумщині розслідують 21 справу про сепаратизм і терроризм
На Сумщині розслідують 21 справу про сепаратизм і терроризм

За його словами, управління здійснює досудове розслідування в 21 провадженні за фактами посягання на територіальну цілісність України, а також участі в терористичній діяльності. Про це передає Суми.depo.ua з посиланням на topgorod.

Крім того, з початку поточного року за матеріалами відомства органи МВС відкрили 20 кримінальних проваджень за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України, у тому числі ліквідовані 8 каналів постачання засобів ураження із зони проведення АТО.

Юрій Гончаров підкреслив, що з початку року було відкрито 9 кримінальних проваджень за фактом вимагання та отримання хабарів. Управління СБУ забезпечило також повернення державі понад 1 млрд грн і попередило нанесення економічної шкоди державним інтересам на суму понад 20 млн грн.

СБУ Сумщини звертається до жителів з проханням повідомляти про відомі факти прибуття або перебування в регіоні підозрілих осіб, намір здійснення сепаратистської і терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності, а також факти корупційних дій, нелегальної міграції, торгівлі людьми, контрабанди наркотичних засобів, зброї, культурних цінностей за адресою: м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 32 або на цілодобові лінії довіри: (0542) 607-490, 610-069.