ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах подешевшали меблі та побутова техніка

Про це повідомляє головне управління статистики у Сумській області
Depo.
11 червня 2015 13:01
ФОТО: depo.ua
У Сумах подешевшали меблі та побутова техніка
У Сумах подешевшали меблі та побутова техніка

За його інформацією, у травні 2015 року індекс споживчих цін (ІСЦ) на Сумщині становив 102,0%, по Україні - 102,2%, пише Суми.depo.ua.

Серед продуктів харчування найбільше подорожчали овочі, зокрема, капуста білокачанна - у 2,2 раза, морква - у 1,9 раза, цибуля - у 1,5 раза. На 10,1% зросли в ціні фрукти (у т.ч. на 31,5% - яблука, на 20,3% - лимони). Крім того подорожчали яйця, сир м'який, кисломолочна продукція, м'ясо та м'ясопродукти, маргарин, масло. Разом з тим на 8,3%-1,3% подешевшали цукор, рис, продукти переробки зернових, риба та продукти з риби, молоко, макаронні вироби.

На споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг спостерігалось коливання цін. Відчутно збільшилась вартість послуг страхування особистого транспорту, поштових послуг; підвищились тарифи на гарячу воду, каналізацію та водопостачання, дещо зросла вартість проїзду в залізничному та автодорожньому пасажирському транспорті.

Разом з цим подешевшали меблі та предмети обстановки, килими та інші види покриттів для підлоги, побутова техніка. Також зменшилась вартість туристичних послуг, послуг кінотеатрів. Крім цього знизились ціни на автомобілі, паливо та мастила.

Більше новин про життя Сумщини читайте на sumy.depo.ua