На Сумщині до дитини не приїхала швидка через брак пального

У конотопських соцмережах не вщухає обурення

Про це повідомляє Depo.Суми.

"Люди, що діється у нас в Конотопі?! Викликаючи в 23:00 швидку до чотирирічної дитині з температурою за 39, у відповідь почули, що швидка не приїде, бо немає бензину", - написала на своїй Facebook-сторінці конотопчанка Наталія Гітліна.

На публікацію відреагували у міській раді. Зокрема, завідувач сектору міської ради з питань охорони здоров’я Жанна Шульга звернулась за коментарем до головного лікаря Конотопської станції екстреної швидкої медичної допомоги Олексія Шевченка.

Лікар зазначив, що в день, коли з’явилась публікація жінки, вони отримали 117 викликів. За його словами, деякі виклики йшли із затримкою обслуговування, бо бригади просто не встигали.

"У нас була певна проблема з заправкою по талонам, які ми отримуємо для заправки в системі "Авіас". Частина талонів з невідомих причин не активувалась", - прокоментував Олексій Шевченко. Він додав, що, за наявною у нього інформацією, до хворої дитини користувачки приїхала бригада і забрала її до лікарні.

"До моєї конкретно дитини бригада так і не виїхала, і ми лікуємось вдома. Хотілось би додати, що людина яка підняла слухавку на швидкій допомозі, не залишила мене в біді. Чоловік (я так розумію це був лікар) докладно розповів що мені потрібно зробити, щоб допомогти дитині. І слава богу температура зменшилась і в лікарню не довелось їхати", - прокоментувала коментар лікаря Наталія Гітліна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми