ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині дитячий відпочинок в таборі обійдеться у 3-4 тисячі

В обласному центрі завершила роботу комісія, яка перевіряє готовність до літнього сезону дитячих закладів оздоровлення
Depo.
18 червня 2015 14:12
ФОТО: depo.ua
На Сумщині дитячий відпочинок в таборі обійдеться у 3-4 тисячі
На Сумщині дитячий відпочинок в таборі обійдеться у 3-4 тисячі

Шість найбільших позаміських таборів уже готові до прийому дітлахів. Це "Зоряний" (ПАТ "Сумихімпром"), "Чайка" (ПАТ "СНВО ім. М.В. Фрунзе"), "Сонячний" (ПАТ"Насосенергомаш"), "Орлятко" (ПАТ "СумБуд"), "Зоряний"(КП"Шляхрембуд"), "Універ" (СумДУ). Про це повідомила секретар комісії, заступник начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Наталія Красношевська, пише Суми.depo.ua.

Кожен із цих таборів проведе від трьох до чотирьох змін. Путівки коштують від 2900 грн ("Зоряний" КП"Шляхрембуд") до 3800 грн "Зоряний"(ПАТ "Сумихімпром").

Цього року місто планує оздоровити у позаміських дитячих закладах понад 3,5 тисячі дітей віком від 7 до 18 років. Із них понад 400 - сумчани пільгових категорій. 

Отримати путівку до закладів оздоровлення та відпочинку за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів (не враховуючи пришкільні, профільні табори, табори праці та відпочинку) дитина може лише раз на рік.

Загалом цього літа для дітей Сум працюватимуть 64 табори, де заплановано оздоровити майже 15 тисяч юних сумчан. Літню оздоровчу кампанію 2015 року профінансовано з міського бюджету на 1,9 млн грн. Субвенція із обласного бюджету склала 685 тис. грн, ще більше мільйона гривень - залучені кошти.

Нагадаємо, що на етапі підготовки коштом сумської скарбниці придбали ліжка та м'який інвентар для табору "Зоряний" (КП "Шляхрембуд").

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua