UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Сумщині чоловік віддав квартиру, маючи борг по аліментах

Батько погодився на угоду, бо знав, що в інакшому випадку на нього чекають санкції ініційованого Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває, який посилив відповідальність за несплату аліментів

На Сумщині чоловік віддав квартиру, маюч…

У випадках, коли громадяни не мають коштів для розрахунку з власними дітьми, одним із кардинальних варіантів розв’язання цієї проблеми є передача нерухомого майна у власність чад, що одночасно припиняє право останніх на аліменти. Такий важливий крок у налагодженні стосунків з сином зробив і мешканець Тростянеччини, передає Depo.Суми із посиланням на "Сумські дебати".

Чоловік після розлучення з дружиною припинив піклуватися й про власну дитину. Він систематично не сплачував аліменти у зв’язку з чим накопичився борг у розмірі понад 15 тисяч гривень. Через те, що тростянчанин не мав постійного заробітку та зловживав спиртним, йому запропонували вихід – у рахунок аліментних виплат передати хлопцю 1-кімнатну квартиру, яка знаходилась у власності боржника.

Припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно передбачено Сімейним кодексом України (стаття 190).

Батько погодився на угоду, бо знав, що в інакшому випадку на нього чекають санкції ініційованого Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває, який посилив відповідальність за несплату аліментів.

Нагадаємо, що на Сумщині батьку, який не платив аліменти, арештували рахунки. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook