UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Сумщині батьку, який не платив аліменти, арештували рахунки

На арештованих банківських рахунках чоловіка знаходилось 9 тисяч гривень. Ці кошти і пішли на відшкодування більшої частини несплачених аліментів
 

На Сумщині батьку, який не платив алімен…

Байдужість мешканця Тростянеччини змусила його зазнати утиску, передбаченого санкціями пакету законів #ЧужихДітейНеБуває. Бувши впевненим, що колишня дружини сама зможе виховати дитину, батько перестав платити доньці аліменти, передає Depo.Суми із посиланням на Управління юстиції Сумщини.

Перед дитиною у батька накопичився борг у розмірі 12 тисяч гривень. Фахівцям юстиції Сумщини довелось накласти арешт на майно та кошти боржника, а також винесли постанови про тимчасові обмеження.

До речі, саме фінансові важелі впливу сприяли погашенню заборгованості в повному обсязі. Арештовані державними виконавцями банківські рахунки, на яких знаходилось 9 тисяч гривень, сприяли відшкодуванню більшої частини несплачених аліментів. Залишок боргу, а це 3 тисячі гривень, чоловік сплатив вже самостійно, оскільки просто не мав більше бажання миритись із застосованими до нього заходами примусу.

Нагадаємо, що на Сумщині на користь дітей стягнули 79 млн гривень аліментів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook