ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині пропонують "порішати питання" у податковій

З номеру 066-654-32-54 телефонують шахраї, які представляються посадовцями ДФС
Depo.
1 лютого 2016 09:28
ФОТО: depo.ua
На Сумщині пропонують "порішати питання" у податковій
На Сумщині пропонують "порішати питання" у податковій

Відділ  власної безпеки при ГУ ДФС у Сумській області ГУВБ ДФС попереджає про збільшення кількості випадків шахрайських дій, здійснених злочинцями під виглядом працівників органів Державної фіскальної служби України, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу ГУ ДФС України в Сумській області. 

На мобільний телефон підприємця чи посадової особи підприємства телефонує невідома особа, яка звертається  нібито від імені співробітників ДФС. Шахраї просять грошову винагороду за вирішення тих-чи інших проблемних питань, наприклад: для надання так званої  "фінансової допомоги для прийому перевіряючих із ДФС України" або вимагають кошти за не проведення перевірки фінансової діяльності підприємства, чи на потреби працівників служби. 

Відомо, що останні дзвінки сумським суб’єктам господарювання були зроблені  з номеру 066-654-32-54. Наразі оперативники встановлюють осіб, причетних до шахрайських дій. 

При отриманні подібних пропозицій або ж інформації про факти зловживання з боку податківців підприємців прохають негайно повідомляти за телефоном  (0542) 770-528, або особисто  за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 13.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми