ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сміттєві майданчики Сум отримали нового господаря

У департаменті інфраструктури міськради, нарешті, визначилися, хто повинен бути балансоутримувачем контейнерних майданчиків
Depo.
20 квітня 2015 17:48
ФОТО: depo.ua
Сміттєві майданчики Сум отримали нового господаря
Сміттєві майданчики Сум отримали нового господаря

Їх вирішили передати КП "Сумижилкомсервіс". Про це повідомив начальник департаменту Юрій Шнітке на апаратній нараді в мерії, передає Суми.depo.ua.

Міська влада кілька років намагається навести порядок у цьому питанні. Після довгих суперечок між жеками та перевізниками ТПВ прибирати майданчики таки зобов'язали останніх, прописавши це в конкурсних умовах. Хоча такі витрати не входять до тарифу на вивіз сміття і на балансі у перевізників майданчика не стоять.

Тепер же профільний департамент спільно з управлінням коммайна вирішили, що за всі контейнерні майданчики в Сумах має відповідати один господар. І краще, якщо це буде комунальне підприємство.

Єдине питання - оформлення земельних ділянок під майданчиками. Заступник начальника департаменту земельних відносин Володимир Биков запевнив - проблем не буде: контейнерні майданчики вважаються тимчасовими спорудами, тож на ділянки під ними оформляється звичайний сервітут, що займе два місяці.

Таким чином сміттєві майданчики повинні бути передані на баланс КП "Сумижилкомсервіс" до 1 липня.