ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії підліток, домагаючись свою вчительку, від пристрасті зламав їй палець

Більше року 14-річний школяр сексуально переслідував 28-річну викладачку
Depo.
27 січня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua

Вперше свого учня Матвія педагог Тетяна Титова побачила навесні 2015 року під час індивідуального заняття, на яке його привела мама. Вчителька повинна була підготувати підлітка до вступних іспитів всього за 6-8 занять. Як з'ясувалося пізніше, цього цілком вистачило, аби неповнолітній хлопчик закохався у педагога і почав її домагатися, пише Depo.Суми.

Перший підозрілий дзвінок для Тетяни пролунав, коли Матвій приніс на заняття оголену жіночу фігуру, яку виготовив сам, йдеться у сюжеті Lifenews.

"Я була здивована, що він почав приносити композиції на еротичні теми а-ля Роден, але нічого страшного я в цьому не побачила і продовжувала спілкуватися з ним на тему композицій, скульптур, - згадує жінка. - Ніяких особистих тем при цьому ми не зачіпали"

Після закінчення практики Матвій продовжував ходити в спорожнілу будівлю школи в надії зустрітися з улюбленою вчителькою. Хлопчик переслідував її, чекав під вікнами. Тут Тетяна не витримала і вирішила з ним поговорити.

"Провела з ним бесіду, у ході якої з'ясувала, що він в мене закоханий, поговорила з ним, намагалася м'яко йому пояснити, що у нас нічого бути не може, що у нас велика різниця у віці, що у мене є наречений", - каже Тетяна.

На підлітка ця розмова не мала впливу. Замість того, аби розпрощатися з мріями про стосунки з дорослою жінкою, школяр знайшов Тетяну в соцмережі і почав наполегливо писати їй.

Палкі зізнання в любові незабаром змінилися шантажем. Школяр почав погрожувати жінці покінчити життя самогубством, якщо вона не відповість взаємністю.

"З вересня він дуже стабільно почав чекати біля входу в школу, - продовжує Тетяна. - Згодом у його повідомленнях почалася повна маячня. Йому здавалося, що мені подобаються жінки, тому я відкидаю його".

Педагог не знайшла іншого виходу, як звернутися до мами Матвія за підтримкою. Але та несподівано зайняла сторону свого сина і сказала, що вона не проти його стосунків з вчителькою.

Загалом переслідування і настирливі залицяння школяра тривали трохи більше восьми місяців, поки той не наважився на більше — простежити за жінкою по дорозі додому і спробувати поцілувати.

"Він хапав мене за руку і намагався сказати щось на вухо, - згадує вона. - Він хапав мене ззаду за рюкзак і капюшон, я, як могла, відмахувалася. Одним словом, він перейшов до активних дій і намагався мене поцілувати".

В останню зустріч школяр повалив Тетяну на землю, кричав визнання у любові упереміш з образами і в кінцевому підсумку зламав їй палець. Після цього жінка нарешті зважилася написати заяву в поліцію.

Розібратися в цій історії нерозділеного кохання тепер належить правоохоронним органам. Тим часом мати школяра відмовилася коментувати ситуацію.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми