ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"UA:Перший" з Сумщини активно "експортують" на Росію

На півночі Сумської області з 25 грудня суттєво розширено зону впевненого прийому "Першого національного"
Depo.
28 грудня 2015 10:14
ФОТО: depo.ua
"UA:Перший" з Сумщини активно "експортують" на Росію
"UA:Перший" з Сумщини активно "експортують" на Росію

Завдяки збільшенню в п’ять разів потужності радіотелевізійного передавача НТКУ, встановленого на РТПС м. Шостка Сумської області, збільшилася зона впевненого прийому "Першого національного" і ТРК "Ера" на 38 телевізійному каналі.

Зусиллями Сумської філії Концерну РРТ за бюджетні та власні кошти придбане додаткове обладнання та виконані електромонтажні і пусконалагоджувальні роботи щодо збільшення потужності передавача каналу УТ-1 із 2 кВт до 10 кВт. Відповідно, це дало змогу значно розширити зону впевненого прийому "Першого національного" та ТРК "ЕРА" на прикордонних територіях північних районів області (Середино-Будський, Ямпільський, Кролевецький та Глухівський райони).

Збільшення потужності передавача і, як наслідок, краще покриття прикордонних територій Сумської області сигналом вітчизняного національного мовника забезпечить більше охоплення населення прикордонних північних районів області програмами українського виробництва та значною мірою нейтралізує інформаційний вплив країни-агресора.

Нагадаємо, що Розпорядженням КМУ від 22.07.2015 № 778-р щодо фінансування заходів з відновлення мовлення українських телерадіоканалів на території Донецької, Луганської, Сумської областей були виділені кошти на закупівлю антенно-фідерних систем для встановлення додаткових і більш потужних передавачів у прикордонних районах.

фото Микола Чернотицький

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми