Мішель Терещенко продав конопляний бізнес

Терещенко не розголошує назву компанії, яка придбала його бізнес

Мішель Терещенко, який подав у відставку з посади міського голови Глухова та заявив про намір балотуватися в президенти, продав свій бізнес із вирощування льону та конопель, передає Depo.Суми із посиланням на "Агроінсайдер".

В інтерв'ю виданню він заявив, що три тижні тому продав бізнес бельгійській компанії.

"Тобто він вже не мій", – пояснив Мішель Терещенко.

Терещенко в той же час не уточнив назву компанії-покупця. За даними iAgro мова йде про бельгійську компанію-партнера, з яким Терещенко розпочинав льонарський бізнес в Україні.

На думку Терещенка, політику й бізнес "неможливо пов'язати".

"Якщо ви вибрали політичну кар'єру, вам потрібно служити, допомагати людям. Це місія", – заявив він.

"Коли я починав працювати як Глухівський міський голова, то бачив, що єдиний шанс для міста отримати інвестиції – стати кластером вирощування льону та конопель, тому що в Глухові давно працює інститут цих культур", – пояснив Терещенко.

За словами Терещенка, "найбільший прибуток на гектар дають коноплі".

На запитання, якими б були його кроки в галузі сільського господарства в разі перемоги на президентських виборах, він відповів: "Перший закон буде про коноплю. Треба дати можливість вирощувати коноплю не тільки технічного використання, а й для користування".

На думку Терещенка, краще було б, щоб на землях України було не 10 агрохолдингів на 400 тисячах гектарів, "400 родин, які працюватимуть на тисячі гектар кожна".

"Це має бути сімейній бізнес. Ця агрокультура успішна у Франції, США. А агрохолдинги є лише у Південній Америці або Африці", – пояснив він.

Мішель Терещенко – нащадок українських цукрових магнатів, який кілька років тому приїхав до України (громадянство отримав у 2015 році) і взявся відроджувати лляну промисловість.

Нагадаємо, що Мішель Терещенко надумав йти в президенти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми