ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Сум ставить своїх людей на керівні посади, уникаючи конкурсів

У Сумській мерії чергового чиновника призначили без конкурсу
Depo.
6 травня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua

З 5 травня Артур Петров став начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Про це під час апаратної наради повідомив заступник мера Віктор Волонтирець, передає Суми.depo.ua

Артур Петров виконував обов'язки начальника з початку квітня після звільнення багаторічного керівника відділу Олександра Даниленка. До цього був помічником міського голови (з 28 січня 2015 року).

Нагадаємо, це вже п'ятий керівник структурного підрозділу міськради, призначений не через конкурс, а через так зване стажування. До цього були Антоніна Кохан, Юрій Шнітке, Олег Чайченко, Григорій Яременко.

 

Довідка

Мер Сум ставить своїх людей на керівні посади, уникаючи конкурсів - фото 1

Артур Петров народився 8 серпня 1971 року в місті Івано-Франківськ. Освіта вища. У 1993 році закінчив Сумське вище командне артилерійське училище за спеціальністю - інженер з експлуатації артилерійського озброєння.

У 2007 році закінчив Військовий інженерний інститут Подільського державного агротехнічного університету (спеціальність - військове управління, організація бойового і оперативного забезпечення військ).

З 1993 по 1999 роки проходив службу в Збройних Силах України.

У 1999 - 2012 роках - на службі в підрозділах Міністерства надзвичайних ситуацій України.

З 2013 по 2014 роки - головний інженер "Сумської маслосирбази".

Одружений, має сина.