Люстрованого сумського прокурора поновили на посаді

Суд визнав протиправним та скасував наказ Генерального прокурора України від  23 жовтня 2014 року про звільнення Дмитра Андрєєва з посади заступника прокурора Сумської області

Люстрованого сумського прокурора поновил…

19 травня 2020 року суд розглянув позов колишнього заступника прокурора Сумсської області Дмитра Андрєєва  до Офісу Генерального прокурора, Прокуратури Сумської області, про визнання незаконним та скасування наказу, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу. За результатом розгляду справи суд задовольнив позовні вимоги Андрєєва, передає Depo.Суми із посиланням на "Судову владу України". 

Суд визнав протиправним та скасував наказ Генерального прокурора України від  23 жовтня 2014 року № 1473к про звільнення Андрєєва Дмитра Володимировича з посади заступника прокурора Сумської області. Поновив Андрєєва Дмитра Володимировича на посаді заступника прокурора Сумської області. Стягнув з Прокуратури Сумської області на користь Андрєєва Дмитра Володимировича середній заробіток за час вимушеного прогулу з 24 жовтня 2014 року по 19 травня 2020 року в загальній сумі 1 156 584,96 грн.

За інформацією "Судової влади", рішення в частині поновлення Андрєєва Дмитра Володимировича на посаді заступника прокурора Сумської області підлягає негайному виконанню. Рішення в частині стягнення місячного заробітку в сумі 17 448,48 грн підлягає негайному виконанню.

Суд також зобов`язав Офіс Генерального прокурора невідкладно відкликати з Міністерства юстиції України відомості про застосування до Дмитра Андрєєва заборони, передбаченої частиною 3 статті 1 Закону України "Про очищення влади", для виключення таких відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади".      

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"