ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лісівники Сумщини взялися за безвідходне виробництво

Цього року в області планується відкриття власного підприємства з випуску паливних пелет
Depo.
2 червня 2015 14:19
ФОТО: depo.ua
Лісівники Сумщини взялися за безвідходне виробництво
Лісівники Сумщини взялися за безвідходне виробництво

Як повідомляє прес-служба Сумського ОУЛМГ, опановувати новий вид діяльності будуть свеські лісівники. Монтаж обладнання на базі лісгоспу вже підходить до завершення, передає Суми.depo.ua.

Щорічно у Свеському лісгоспі накопичувалося до дев’яти тисяч кубічних метрів відходів деревообробки, які, в основному, використовувалися для власних технічних потреб. Нині ж планують отримувати від них додаткові прибутки підприємству.

"Потужність виробництва - до 1,2 тонн готової продукції за годину. Це за оптимальних умов дасть змогу виготовляти 1800 тонн паливних гранул на рік", - повідомив директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

Інвестувавши у виробництво до 5 млн грн, за три роки у лісгоспі розраховують повернути вкладені кошти та отримувати додаткові прибутки.

"Це необхідність, продиктована часом. Стрімкий ріст цін на енергоресурси спонукає як підприємства, так і населення шукати альтернативні шляхи  опалення приміщень. Тому випуск паливних гранул - на часі. Крім того, випуск пелет - це шлях до безвідходного виробництва, а також і екологізація навколишнього середовища", - зазначив начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.