Легкоатлети Сумщини залишають Ріо без медалей

Надії, які покладалися на виступи сумських легкоатлетів на Літніх Олімпійських Іграх в Ріо-де Жанейро, не справдились

Легкоатлети Сумщини залишають Ріо без ме…

Сумчанка Оксана Шкурат у кваліфікації з бігу на 100 метрів з бар’єрами пробігла значно гірше за свій особистий рекорд (12.96 сек.). Вона була сьомою в забігові, фінішувавши з часом 13,22 сек., повідомляє Depo.Суми.

Уродженка Сум Ганна Плотіцина теж виступала у кваліфікації в цьому виді, але і вона  не пробилася до фіналу, показавши 13,12 сек. У загальному рейтингу обидві зайняли відповідно, 34-е і  35-е  місця серед 46 учасниць.

Випускник СумДУ Сергій Смєлик також не подолав кваліфікацію змагань в бігу на 200 метрів, показавши результат 20,66 сек.  Це – 52-е місце серед 76 атлетів, що стартували в цьому виді. А сумчанин Віталій Бутрим був лише 30-м у бігу на 400 метрів із результатом 45,92 сек.

Остання надія вболівальників Сумщини – Інна Кашина, яка має шанс 19 серпня поборотися за олімпійські нагороди у спортивній ході на 20 км, пише XpressSumy.