Валерія Кравця таки проштовхнули у головні лікарі

Рішення було ухвалено всупереч бажанню нових підлеглих та спортсменів і тренерів області
Depo.
9 квітня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua
Працівники диспансеру на сесії облради
Працівники диспансеру на сесії облради

За призначення Валерія Кравця головним лікарем обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру проголосували 58 народних обранців, передає кореспондент Суми.depo.ua.

Працівники комунальної установи розповіли, що, на їх думку, депутати повинні були почути людей. "Вони взяли до уваги точку зору колективу перинатального центру, коли звідти звільняли Кравця. То чому не дослухалися до нас? Наш заклад що, зливна яма для колишніх головних лікарів?", - в серцях говорили працівники диспансеру.

Проти Валерія Кравця вони виступають тому, що він - особа пенсійного віку, крім того ніколи не працював у лікарсько-фізкультурному напрямку.

Працівники фізкультурного диспансеру обіцяють терміново відправити вже написані листи Міністру охорони здоров'я України, до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. "Ми винесемо цей конфлікт на рівень держави. Не можуть так ігнорувати громаду народні обранці", - резюмували лікарі.

Нагадаємо, з попереднього міста роботи Валерій Кравець був змушений піти частково тому, що цього захотів колектив очолюваного ним перинатального центру. Колеги тоді також звинувачували свого головлікар у невідповідності кваліфікаційним вимогам закладу. Окрім того, з його приходом у центр у2010 році, виникли ускладнення у стосунках з лікарями.