Конфісковані "айфони" виявилися найбільш потрібними патрульним копам

На гаджети претендували також сумські інваліди

У Сумах на засідання спеціальної комісії з представників кількох відомств і громадських працівників при головному управлінні юстиції у Сумській області, було вирішено передати конфісковані планшети Apple I Pad (16 шт.) і мобільні телефони Apple iPhone (55 шт.) патрульним області, пише Depo.Суми.

Складність розподілу благодійної техніки полягала в тому, що лот може бути переданий тільки одному власнику. У той же час більшість організацій, які подали заявки (а їх було кілька десятків) претендували на 5-10 одиниць техніки, але не на 70.

В результаті бурхливих суперечок між членами комісії, двоє з її членів утрималися, а решта прийняли рішення передати техніку ГУ НП в Сумській області, якому належить створювати і оснащувати мобільні бригади патрульної поліції по всій області в умовах традиційно недостатнього фінансування.

Поліція виконую важливу соціальну функцію з усіх заявників і гостро потребує сучасних засобів зв'язку, тому їх заява є найбільш мотивованою, розповідає "ВашШанс".

Надаємо, що партію айфонів, планшетів і мобільних телефонів, вилучили митники на Сумщині та передали виконавчій службі. Оскільки реалізувати партію техніки не вдалося, було ухвалено рішення про її передачу на благодійні цілі. Ще до засідання комісії з розподілу, питання планшетів і айфонів викликало скандал. Дві організації інвалідів, які подали заявки на отримання техніки, не отримали взагалі ніякої відповіді з управління юстиції і звернулися до суду з цього приводу. Суд зобов'язав виконавців дати відповідь організаціям. Так розгляд заявок пригначили на день Святого Миколая.

Засідання комісії триває - будуть розподілені і інші лоти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми