ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Клочко боїться "продути" завдання Президента

На Сумщині триває призов на строкову військову службу. Поки що план виконано на 48%
Depo.
23 квітня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
Клочко боїться "продути" завдання Президента
Клочко боїться "продути" завдання Президента

Голова облдержадміністрації вимагає активізувати роботу з проведення мобілізації та призову на строкову військову службу. Про це пише Суми.depo.ua.

"Ми повинні спрямувати всі сили і засоби на неухильне виконання завдань Президента України Петра Порошенка. Мобілізація, допомога війську, підвищення обороноздатності країни - перш за все. Цим питанням необхідно приділяти 24 години на добу", - наголосив Микола Клочко під час відеоселекторної наради з керівниками міст і районів області.

Тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара обласного військового комісаріату Сергій Шуляков повідомив, що Сумська область виконала завдання 4 черги мобілізаційного розгортання на 82%. Це 5 показник серед 11 областей оперативного командування.

За словами Сергія Шулякова, із сьогоднішнього дня розпочалася 5 черга мобілізаційного розгортання. Наразі проводиться оповіщення. Завдання виконано на 48%.

Цей процес затягується у Глухові, Конотопі, Охтирці, Сумах, Глухівському, Ямпільському, Конотопському Великописарівському та Середино-Будському районах, де відсоток оповіщення коливається від 13 до 25%.

Значно краще спрацювали у Лебедині, Лебединському, Липоводолинському, Тростянецькому, Краснопільському районах, де завдання з оповіщення виконано на 85 - 105%.

 

Мітки: #