ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Китайці шукають, як підзаробити на кризовій українській економіці

Вруге за цей рік вони приїхали на Сумщину, щоби визначити об'єкти для інвестування у сфері енергозбереження
Depo.
8 квітня 2015 12:34
ФОТО: depo.ua

Цього разу прибули представники корпорації ядерної індустрії (CNEIC) ChinaNuclear Energy Industry Corporation, повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

Вони хочуть ознайомитися з роботою інституту прикладної фізики, підприємствами ВАТ "Селмі", СНВО ім. Фрунзе, ПАТ "Сумський завод "Насосенергомаш" та концерном "Укрросметал" і провести переговори щодо співробітництва підприємств та наукових організацій Сумської області з Китайською Народною Республікою.

Під час зустрічі з керівниками області Миколою Клочком та Вірою Лаврик помічник генерального директора „ChinaNuclear Energy Industry Corporation" Hao Jianjun зазначив, що китайські компанії повірили в Україну, її енергетичний сектор, тому готові вкладати кошти в цю галузь.

Інтерес до України з боку китайських інвесторів, а також співпраця в частині залучення інвестицій є позитивним сигналом як для України, так і Сумщини зокрема. "Я вважаю, що ми маємо хороші перспективи", - наголосив Hao Jianjun.

Як відомо, в Китаї існує практика вкладати гроші у так звані "турбулентні" країни, що дозволяють закріпитися на ринку і у подальшому мати прибуток. Тому складна економічна та політична атмосфера в Україні, на думку китайців, - не є перешкодою для вдалих інвестицій, а, навпаки, виступає як реалізація певної стратегії.

Мітки: #