Перший віце-мер Сум стає підсудним ще й за зловживання на посаді

Володимира Войтенка обвинувачують в грубому порушенні законодавства про працю, вчиненому повторно

Прокуратурою Сумської області направлено до суду обвинувачувальний висновок стосовно першого заступника Сумського міського голови, який обвинувачується в грубому порушенні законодавства про працю, вчиненому повторно, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу прокуратури Сумської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що перший заступник Сумського міського голови, діючи з мотивів особистих неприязних відносин, неодноразово ініціював звільнення директора департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міської ради із займаної посади. Однак керівник вказаної установи поновлювався через суд.

Тоді Сумською міською радою здійснено ліквідацію департаменту містобудування та земельних відносин, яку судом визнано незаконною. Головою комісії з припинення призначено першого заступника міського голови. Таким чином посадовцем, грубо порушуючи законодавство про працю та вимоги ст. 43 Конституції України, звільнено із роботи керівника та 33 працівників департаменту.

Дії першого заступника Сумського міського голови кваліфіковано за ч. 2 ст. 172 КК України. Крім того, на даний час стосовно вказаного посадовця триває судовий розгляд справи за обвинуваченнями у вчиненні інших кримінальних правопорушень - зокрема, й "кнопкодавстві"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми