ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Інспектуючи сумські очисні споруди, губернатор, дякувати Богу, ніде не застряг

Голова Сумської ОДА демонструє небачену господарську активність
Depo.
22 квітня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua
Інспектуючи сумські очисні споруди, губернатор, дякувати Богу, ніде не застряг
Інспектуючи сумські очисні споруди, губернатор, дякувати Богу, ніде не застряг

Голова облдержадміністрації Микола Клочко проінспектував роботу очисних споруд обласного центру. Про це пише Суми.depo.ua.

Приводом для чергової публічної інспекції сумського очільника став новий колектор. Точніше - його відсутність. "Сьогодні однією із найбільших проблем для Сум залишається робота очисних споруд та напірного колектора. Ці питання вже багато років потопають у бюрократичному болоті та небажанні окремих посадовців ефективно працювати на громаду", - зауважив очільник Сумщини.

"Бездіяльність сьогодні може дорого коштувати. Тому я мусив втрутитися в ситуацію, яка, на моє переконання, є критичною і вимагає термінового реагування. Лише за минулий рік, "Міськводоканал" скинув 14 мільйонів кубічних метрів недостатньо очищених стічних вод. Це - загроза довкіллю", - наголосив Микола Клочко.

Для здійснення безаварійного перекачування 95% об'єму стічних вод Сум необхідно побудувати нову нитку каналізаційного напірного колектора довжиною 3,15 кілометра від вулиці Д.Коротченка до вул. Криничної. Орієнтовна вартість робіт на сьогодні складає близько 40 мільйонів гривень, поінформував посадовець.

Микола Клочко запропонував у найкоротший термін спільно випрацювати дієвий алгоритм роботи і задіяти всі важелі впливу для розв'язання цієї ситуації. Він запросив на найближчу апаратну нараду в облдержадміністрації Сумського міського голову Олександра Лисенка та директора "Міськводоканалу" Анатолія Сагача з конкретним планом дій.

"Спільним фінансуванням міста, області та держави можна зрушити питання з "мертвої" точки. Те, що залежить від мене, обов'язково зроблю", - підкреслив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, інспектуючи багатоповерхівку, де два місяці тому відбулася серйозна пожежа, Микола Клочко застряг, і просидів 40 хвилин у ліфті.