Хто зможе отримати "теплі" кредити на Сумщині

Уряд продовжив дію вже популярної програми "теплих" кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею

Цьогоріч українці зможуть отримати державну безповоротну фінансову допомогу на впровадження енергоефективних заходів у розмірі: 20% - на придбання "негазових" котлів, 35% – для утеплення індивідуального житла, 40% - для ОСББ і 70% - для отримувачів субсидій, які входять у склад цих ОСББ, повідомляє Depo.Суми.

"Сьогодні Уряд продовжив дію вже популярної програми "теплих" кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею. Найближчим часом українці вже зможуть у повному обсязі використовувати можливості цієї програми та залучати безповоротну фінансову допомогу від держави на заходи з енергоефективності" – прокоментував голова держенергоефективності Сергій Савчук відповідне рішення кабміну, ухваленого 8 лютого.

Серед нововведень цього року – розширено перелік банків-учасників програми. Тепер "теплі" кредити можна буде отримати не лише в Ощадбанку, Укргазбанку та Укрексімбанку, а й в Приватбанку. Відтак, у громадян буде більше свободи вибору щодо банку, місця розташування його філії, оптимальних умови кредитування тощо. Головне, завдяки підключенню ще одного потужного банку з новітніми технологіями буде посилено конкуренцію у банківському секторі, що дасть змогу здешевити вартість кредитів для домогосподарств та ОСББ та залучити більшу кількість учасників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми