ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатор Сумщини Микола Клочко: "З 16 січня на посаді і жодного разу не перетинав кордон..."

Голова ОДА відзвітував про свої сто днів у кріслі очільника Сумської області
Depo.
27 квітня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua
Губернатор Сумщини Микола Клочко: "З 16 січня на посаді і жодного разу не перетинав кордон..."
Губернатор Сумщини Микола Клочко: "З 16 січня на посаді і жодного разу не перетинав кордон..."

Микола Клочко вважає, що серйозних претензій до нього за ці сто днів немає, пише Суми.depo.ua.

Про успіхи

За словами керівника області, Сумщина приділяє увагу фронту: "Продовжується облаштування військового містечка. Ми працюємо над зміцненням державного кордону, також посилені заходи безпеки на пунктах пропуску", - зазначив губернатор.

За словами чиновника, мобілізація в області виконана на 81%. Найкращі показники тут в Тростянецько-Краснопільському ОРВК, Білопільському РВК і Лебединсько-Липоводолинському ОГВК. Найгірший показник - у Конотопі.
 
Також, голова ОДА відзначив зростання випуску промислової продукції: в хімічній галузі - в 3,5 раза, фармацевтичній - в 1,4 рази, металургії - на 1,6%. В агропромисловий комплекс, з початку року, влада "завела" більше 170 млн грн інвестицій. Це майже в півтора рази більше, ніж торік.

Про компромат

Обурює губернатора поява у ЗМІ "чорних" публікацій відносно нього. Микола Клочко вважає, що "це робота тих, хто хоче і далі сидіти на старих корумпованих схемах і потоках".

Голова ОДА спростував, що регулярно відвідує закордонні курорті, про що пишуть в інтернеті. "Простий приклад. Грудень минулого року. Ми разом з Андрієм Крамченковим (екс-заступник Голови ОДА - ред.) і представниками інституту прикладної фізики летимо в Китай. Немає прямого рейсу Київ-Пекін. Летимо через Стамбул. Поверталися знову через Стамбул. Що написали? "Клочко тиждень відпочивав у Туреччині, поки вся країна мерзла". Про що далі говорити!", цитує пояснення губернатора Панорама.

Микола Клочко наполягає, що просто немає можливості кудись їздити. "З 16 січня на посаді. Жодного разу я не перетинав держкордон України, хоча потрібно їхати. Це області потрібно, але 15-го у нас сесія. Не піду на сесію - знову почнеться тяганина, що зірвав сесію. Багато шуму з нічого. Якщо це все що могли на мене накопати (кудись поїхав), вважаю, що це моє досягнення сьогодні. Найбільше", - говорить губернатор.