ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний лікар шукає собі лікарню

Звільнений керівник обласного перинатального центру, проти якого виступили працівники лікарні, намагається влаштуватись до іншої комунальної установи - обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру
Depo.
7 квітня 2015 15:53
ФОТО: depo.ua
Головний лікар шукає собі лікарню
Головний лікар шукає собі лікарню

Ніяк не може знайти собі місце головного лікаря колишній керівник Сумського обласного перинатального центру Валерій Кравець. Наприкінці березня у нього закінчився контракт, який планувалося подовжити. За це рішення навіть проголосували депутати на профільних комісіях обласної ради.

Проти свого шефа виступив колектив медичного закладу. Вони написали листи до адміністрації, обласної ради, управління охорони здоров'я, були на особистому прийомі у заступника голови обласної ради Віри Лаврик. Лікарі мотивували свій супротив тим, що Валерій Кравець не відповідає кваліфікаційним вимогам закладу, оскільки за фахом - хірург. Окрім того, з його приходом до трудового колективу у 2010 році, почалися складі стосунки керівника з лікарями.

На прохання трудового колективу була створена робоча група з числа депутатів та фахівців, яка зустрілася з працівниками перинатального центру. В результаті контракт Валерію Кравцю не продовжили. Натомість знайшли іншу посаду.

У проекті рішення обласної ради йдеться: "Призначити Кравця Валерія Павловича на посаду головного лікаря комунального закладу Сумської обласної ради "Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер" з 14 квітня 2015 року з укладенням контракту терміном на три роки: з 14 квітня 2015 року до 13 квітня 2018 року".

І знову його підтримали депутати на профільних комісіях та президії обласної ради. Але проти призначення виступили лікарі, тепер вже фіздиспансеру. Говорять, що не хотіли б працювати під його керівництвом, оскільки за ним тягнеться погана слава, як несправедливого керівника. Окрім того, Валерій Павлович вже досяг пенсійного віку - йому 62 роки.

"Останнім часом наш колектив лихоманить, після того, як ми дізналися, що головним лікарем хочуть призначити Валерія Кравця. У нас працюють молоді лікарі, які, на нашу думку, зможуть очолити заклад. А Валерій Кравець у свої 62 роки не може стати тим керівником, який би підняв службу на відповідний рівен",- повідомили лікарі кореспонденту Суми.depo.ua.

Відповідні листи працівники лікувально-фізкультурного диспансеру направили очільникам області та управління охорони здоров'я ОДА.

Але, чи дослухаються цього разу керівництво Сумщини та депутати до думки колективу, стане зрозумілим на пленарному засіданні сесії обласної ради, яка запланована на 9 квітня.