ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Сумської облради хоче сказати "стоп!" столичним податковим підступам

У обласній раді скликають нараду щодо втрати крупних платників подадтків
Depo.
2 лютого 2016 09:40
ФОТО: depo.ua

Третього лютого 2016 року голова Сумської обласної ради Семен Салатенко скликає нараду, аби обговорити питання втрати сумським бюджетом великих платників податків, повідомляє Depo.Суми з посиланням на сайт облради.

Як відомо, починаючи з 1 січня 2016 року, за вимогою Державної фіскальної служби України, 15 підприємств Сумщини, як великі платники податків, зобов'язані з початку податкового періоду стати на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків. До 2016 року вони самостійно приймали рішення щодо реєстрації у контролюючому органі.

Після проведення перереєстрації підприємств у контролюючому органі, який розташований на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, більше 25 млн. гривень коштів обласним бюджетом будуть втрачені, що вкрай негативно вплине на розв’язання нагальних питань, які стосуються життєзабезпечення закладів бюджетної сфери області. Кошти від податку на прибуток цих підприємств будуть зараховані до обласних бюджетів Харківської та Київської областей.

На захід третього лютого до обласної ради з відповідною інформацією щодо порушеного питання запрошено в.о. начальника головного управління Державної фіскальної служби України у Сумській області Олександра Мазуренка, начальника головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області Олександра Лісового. В обговоренні проблеми візьмуть участь перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко, голови постійних комісій обласної ради, керівники підприємств.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми