ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-мер Сум - меру: Тюрма вам світить, як яскраве сонце

Колишній міський голова Сум звинувачує нинішнього у незаконних звільненнях посадовців, що призводить до бюджетних витрат в особливо великих розмірах
Depo.
23 квітня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua
Екс-мер Сум - меру: Тюрма вам світить, як яскраве сонце
Екс-мер Сум - меру: Тюрма вам світить, як яскраве сонце

Екс-заступник директора департаменту інфраструктури Євген Дамов виграв суд у мерії та поновився на посаді. Про це на своїй сторінці facebook поінформував колишній мер Сум Геннадій Мінаєв, пише Суми.depo.ua.

Після свого звільнення Євген Дамов звернувся до суду з вимогою скасувати незаконне розпорядження мера та відшкодувати 10500 гривень за піврічний вимушений прогул. Рішення Харківського апеляційного суду вступило в силу.

Євген Дамов - не перший, хто повернувся на роботу після звільнення мером. Колишній начальник управління коммайна Василь Щербак також виграв судову справу. Щоправда, це поки не допомогло вернутися у крісло.

"Немає в мене сумнівів у тому, що суд відновить його на посаді й вдруге. Отже, у Василя Івановича буде і другий вимушений прогул. І приблизно в тих же термінах, якщо, звичайно, блискавка не вдарить в голову капЕтану Лінійці (Олександру Лисенку, - Ред.) і він миттєво, відразу ж після рішення суду першої інстанції, не відновить Щербака на посаді", - пише екс-мер.

Геннадій Мінаєв уже підрахував, що незаконні звільнення тільки цих посадовців можуть вкрасти з бюджету чверть мільйона гривень. Так, вимушений прогул Василя Щербака терміном у 18 місяців (з урахуванням окладу, доплат, надбавок і премій) обійдеться у 210-230 тис. грн. І це без податків.

"Як яскраве сонце спекотним літнім днем Саші-бензопилі і його К° світить частина п'ята статті сто дев'яносто першої Кримінального Кодексу України - від семи до дванадцяти з усіма супутніми "принадами", - резюмував Геннадій Мінаєв.