ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Два виші Сумщини потрапили до рейтингу найкрасивіших в України

За версією IgotoWorld.com. до списку увійшли Головний корпус Української академії банківської справи та Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка
Depo.
9 лютого 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
Два виші Сумщини потрапили до рейтингу найкрасивіших в України
Два виші Сумщини потрапили до рейтингу найкрасивіших в України

Серед  інших вишів, які увійшли в добірку споруд, що вражають своєю красою, Українська академія банківської справи вирізняється не такою тривалою історією, однак вже сьогодні головний корпус академії – пам’ятка архітектури, пише Depo.Суми з посиланням на сайт СумДУ.

В минулому тут діяла жіноча гімназія, згодом – міська школа №2. Ще один корпус академії так само, як і головний, знаходиться на вулиці Петропавлівській. Колись тут розміщувався окружний суд, а потім – сільськогосподарська академія. Третій корпус вишу – колишня міська садиба. У величній споруді головного  корпусу УАБС  поєдналися різні стилі – бароко, готика та ренесанс, які синтезувалися в еклектику.

До списку найкрасивіших вищих навчальних закладів занесено й ще один виш Сумщини – Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка, який розпочав свою діяльність у далекому 1874 році. Вуз, який займається підготовкою педагогів, має сім корпусів, три з яких - історичні пам’ятки й охороняються державою.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми