ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Два конотопські хлібзаводи звинувачують у невиправданому завищенні цін на хліб

На даний момент проводиться збір та аналіз доказів для всебічного, повного і об'єктивного з'ясування дійсних обставин справ
Depo.
22 червня 2015 09:48
ФОТО: depo.ua
Два конотопські хлібзаводи звинувачують у невиправданому завищенні цін на хліб
Два конотопські хлібзаводи звинувачують у невиправданому завищенні цін на хліб

У ході дослідження ринків оптової реалізації хліба та хлібобулочних виробів в Сумській області територіальним відділенням Антимонопольного комітету України були виявлені ознаки зловживання монопольним становищем у діях ПрАТ "Конотопський хлібокомбінат", інформує кореспондент Суми.depo.ua.

Як повідомляє АМКУ, Конотопське підприємство включило до собівартості хліба та хлібобулочних виробів вартість борошна за вищою ціною в порівнянні з середнім рівнем цін, що склалися на ринку борошна в Сумській області з березня цього року.

У зв'язку з цим територіальним відділенням Антимонопольного комітету була порушена справа за ознаками зловживання монопольним становищем ПрАТ "Конотопський хлібокомбінат".

Також розпочато справу за ознаками зловживання монопольним становищем ПП "Хлібзавод Дубов'язівський" Конотопського району.

За результатами дослідження було встановлено, що підприємство при формуванні оптово-відпускних цін на хліб та хлібобулочні вироби, починаючи з березня 2015 року, необгрунтовано включало в собівартість продукції вартість борошна за завищеними цінами, а з квітня 2015 року - ще й природного газу.

Нагадаємо, як повідомлялося, сумчанам необгрунтовано завищують тарифи на опалення і гарячу воду.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua