ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутатів у Сумах цікавлять бурульки та снігові замети

Обранці стурбувалися прибиранням снігу на тротуарах і бурульками
Depo.
27 січня 2016 10:14
ФОТО: depo.ua
Депутатів у Сумах цікавлять бурульки та снігові замети
Депутатів у Сумах цікавлять бурульки та снігові замети

Сьогодні, 27 січня, на сесії Сумської міськради депутат В'ячеслав Степченко оголосив свій депутатський запит з приводу прибирання снігу в місті. На думку депутата, за останній час місто опинилося в стані колапсу - якщо проїжджа частина так чи інакше забирається від снігу, то тротуари - ні. Це створює незручності мешканцям міста, а для мам з дитячими колясками, людей з обмеженими фізичними можливостями і літніх людей нормально пересуватися стає просто фізично неможливо, пише Depo.Суми.

Також проблемою є те, що через бурульок у багатьох частинах міста перекриті тротуари. Тому пішоходи змушені пересуватися по проїжджій частині, що ставить під загрозу їх здоров'я і життя. 

Депутат попросив надати йому відповіді на питання, хто є відповідальною особою за очищення доріг, тротуарів, дворів міста Суми від снігу та чи було цю особу притягнуто до відповідальності за ситуацію, яка склалася в місті Суми в останні тижні? Якщо так, то який вид відповідальності і санкції були застосовані?

Також депутата цікавило, скільки потрібно додати штатних одиниць, інвентарю, техніки, щоб жителі міста Суми відчували себе комфортно і могли без проблем і ризику для здоров'я дістатися до місця роботи, навчання, повідомляє Данкор.

Депутатів у Сумах цікавлять бурульки та снігові замети - фото 1

Запит підтримали 30 депутатів.

фото: фб Ірина Дяденко

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми