ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати не спромоглися об'єднати реєстр виборців у Сумах

Під час IV сесії Сумської міської ради депутати затвердили нову структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради
Depo.
28 січня 2016 08:24
ФОТО: depo.ua
Депутати не спромоглися об
Депутати не спромоглися об'єднати реєстр виборців у Сумах

Відповідно до нової структури апарату та виконавчих органів у Сумській міській раді з’являться нові управління, відділи та Департаменти, а деякі структурні підрозділи ліквідують або реорганізують, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Зокрема, відповідно до рішення, утворюється Департамент забезпечення ресурсних платежів, до якого увійдуть управління промисловості та підприємництва, управління майна, управління земельних відносин.

Управління підприємництва та споживчого ринку ліквідовують і створюють відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів.

Крім того, утворюється управління архітектури та містобудування, відповідно шляхом ліквідації припинять повноваження Департаменту містобудування та земельних відносин. Відповідні зміни отримали підтримку не лише депутатів, а й спілки архітекторів.

Також утворюється новий відділ з конкурсних торгів, а сектор з охорони праці перетворюється на відділ.

Змінами також передбачено, що управління соціального захисту населення перетвориться на Департамент. Йому додадуть нових повноважень щодо реалізації на території міста державної політики з питань сім’ї. 

Відповідно відділ у справах сім’ї, молоді та спорту у своїй назві не матиме першої приставки.

Зміни стосуються і Департаменту комунікацій та інформаційної політики. З нього виокремлюється відділ комп’ютерного забезпечення, який до того ж змінює назву на відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення, а у Департаменті залишаються два управління.

До того ж, деякі структурні підрозділи дещо змінять свої назви, зокрема на такі: Департамент фінансів, економіки та інвестицій; відділ "Служба 15-80"; відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Планували також об’єднати відділи реєстру виборців Ковпаківського та Зарічного районів, але відповідна пропозиція не набрала достатньої кількості голосів.

Загалом проект рішення в цілому з пропозиціями підтримано переважною більшістю – 35 із 40 депутатів. 

Зміни почнуть діяти з 5 травня 2016 року. Вони відбудуться у межах затвердженої структури та штатної чисельності.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми