ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Depo.ua та "ДС" спільно з компанією SocioStream AG розпочинають проект моніторингу громадської думки

Depo.ua, видання "Ділова столиця" спільно з соціологічною компанією SocioStream AG розпочинає проект з моніторингу громадської думки українців. В рамках проекту ми будемо визначати ставлення громадян до важливих соціально-політичних та економічних питань
Depo.
27 травня 2015 11:53
ФОТО: depo.ua

Перше опитування в рамках проекту - "Проблеми розвитку українського села" - проходив в період з 25 по 30 травня 2015 року. В рамках цього дослідження ми хочемо визначити думку українців щодо стану сільського господарства та перспектив його розвитку, виявити ставлення українців до продажу землі і реформ в аграрній галузі, передає depo.ua.

Результати дослідження будуть представлені 3 червня, об 11:30 в інформаційному агентстві УНІАН під час круглого столу "Проблеми розвитку українського села. Оцінки та очікування громадян". Основний доповідач - Олександр Медведєв, голова експертної ради SocioStream AG.

Довідка:

SocioStream AG (Аналітична Група Соціострім) - організація, яка спеціалізується на проведенні соціологічних досліджень. SocioStream як неформальна група соціологів та аналітиків має багаторічний досвід проведення досліджень та надання консультацій суспільно-політичним організаціям.

З метою ведення діяльності на постійній основі зареєстрована в 2015 році. Керівник компанії - Олена Бояркіна, соціолог, досвід проведення маркетингових і соціологічних досліджень з 2004 року.

Голова експертної ради - Олександр Медведєв, політолог, політичний аналітик, досвід роботи в органах державної влади та суспільно-політичних організаціях з 2005 року.