ДАІ Сумщини відкрило "сезон полювання" на вуличних шумахерів

Державтоінспекція Сумської області нагадує любителям швидкісної їзди про наслідки та розмір штрафів за організацію вуличних перегонів
Depo.
18 травня 2015 16:54
ФОТО: depo.ua
ДАІ Сумщини відкрило "сезон полювання" на вуличних шумахерів
ДАІ Сумщини відкрило "сезон полювання" на вуличних шумахерів

З настанням весняно-літнього періоду кількість бажаючих "поганяти" вулицями міста збільшується. Так, уніч на 18 травня Державтоінспекцією в місті Суми були попереджені вуличні перегони, які намагалися влаштувати місцеві шанувальники швидкісної їзди.

Такі несанкціоновані змагання становлять велику небезпеку і для самих учасників перегонів, і для глядачів, які полюбляють дивитися на подібні дійства. Тому державтоінспектори попереджають, що будуть невідкладно й жорстко реагувати на подібні порушення, пише Суми.depo.ua.

Вони нагадують: такі правопорушення, а саме - перешкоджання руху транспортних засобів, відповідно до частини 3 статі 122 Адміністративного кодексу України, караються штрафом у розмірі від 525 до 680 гривень.

Якщо ж рух транспортних засобів взагалі буде заблоковано, то відповідно до статті 279 Кримінального кодексу України настає кримінальна відповідальність, яка передбачає не лише штрафні санкції, але й обмеження волі на строк до трьох років.

Державтоінспекція рекомендує всім любителям швидкісних заїздів узгоджувати ці заходи з органами місцевого самоврядування, організовувати їх у відповідності до чинного законодавства України - із забезпеченням безпеки руху як учасників перегонів, так і оточуючих людей. 

Мітки: #