ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ДАІ Сумщини відкрило "сезон полювання" на вуличних шумахерів

Державтоінспекція Сумської області нагадує любителям швидкісної їзди про наслідки та розмір штрафів за організацію вуличних перегонів
Depo.
18 травня 2015 16:54
ФОТО: depo.ua
ДАІ Сумщини відкрило "сезон полювання" на вуличних шумахерів
ДАІ Сумщини відкрило "сезон полювання" на вуличних шумахерів

З настанням весняно-літнього періоду кількість бажаючих "поганяти" вулицями міста збільшується. Так, уніч на 18 травня Державтоінспекцією в місті Суми були попереджені вуличні перегони, які намагалися влаштувати місцеві шанувальники швидкісної їзди.

Такі несанкціоновані змагання становлять велику небезпеку і для самих учасників перегонів, і для глядачів, які полюбляють дивитися на подібні дійства. Тому державтоінспектори попереджають, що будуть невідкладно й жорстко реагувати на подібні порушення, пише Суми.depo.ua.

Вони нагадують: такі правопорушення, а саме - перешкоджання руху транспортних засобів, відповідно до частини 3 статі 122 Адміністративного кодексу України, караються штрафом у розмірі від 525 до 680 гривень.

Якщо ж рух транспортних засобів взагалі буде заблоковано, то відповідно до статті 279 Кримінального кодексу України настає кримінальна відповідальність, яка передбачає не лише штрафні санкції, але й обмеження волі на строк до трьох років.

Державтоінспекція рекомендує всім любителям швидкісних заїздів узгоджувати ці заходи з органами місцевого самоврядування, організовувати їх у відповідності до чинного законодавства України - із забезпеченням безпеки руху як учасників перегонів, так і оточуючих людей. 

Мітки: #