ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ДАІ "поїхало назустріч" водіям двох районів Сумщини

Для зручності громадян встановлено виїзний день для обслуговування мешканців Путивльського та Лебединського районів з реєстраційно-екзаменаційних питань
Depo.
10 червня 2015 11:48
ФОТО: depo.ua
ДАІ "поїхало назустріч" водіям двох районів Сумщини
ДАІ "поїхало назустріч" водіям двох районів Сумщини

Щосереди з 8.00 до 17.00 буде проводитись відповідний прийом громадян, оформлення і видача екзаменаційних і реєстраційних бланків документів та номерних знаків у місті Путивль за адресою вул. Свободи, 103, у місті Лебедин за адресою вул. Куличанська, 21-а, пише Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу Управління Державтоінспекції у Сумській області.

Водночас, реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів, що належать фізичним особам, здійснюється за місцем звернення власника або його уповноваженої особи незалежно від місця реєстрації (проживання) власника. При цьому в реєстраційних документах зазначається місце реєстрації (проживання) особи, за якою реєструється транспортний засіб.

Таким чином, зазначається, що кожен громадянин України може звернутися в будь-який ЦЕНТР ДАІ з надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів.

Нагадаємо, як повідомлялося, в Сумській області скорочено два МРЕВ ДАІ у містах Лебедин та Путивль. Водночас, реорганізовані центри надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, в Конотопі та Охтирці.