ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовий підрозділ сумських прикордонників повернувся з АТО

Бійці оперативно-бойової прикордонної комендатури Сумського загону 27 січня повернулися додому
Depo.
28 січня 2016 12:51
ФОТО: depo.ua
Бойовий підрозділ сумських прикордонників повернувся з АТО
Бойовий підрозділ сумських прикордонників повернувся з АТО

Вчора біля семидесяти військовослужбовців оперативно-бойової прикордонної комендатури "Суми-1", які майже рік перебували на сході України, повернулися до місця постійної дислокації живими й неушкодженими. Завдання, які були поставлені перед бійцями підрозділу, а це забезпечення охорони та оборони  однієї з найскладніших ділянок державного кордону в Луганській області, виконані з честю, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Сумського прикордонного загону.

За вагомий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону України, сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, ініціативу, самовідданість, високий професіоналізм під час виконання службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовці комендатури нагороджені грамотами начальника Сумського прикордонного загону. 

В урочистій обстановці більшості прикордонникам вручили посвідчення учасників бойових дій. Решта незабаром також отримають цей статус.

Бойовий підрозділ сумських прикордонників повернувся з АТО - фото 1

Бойовий підрозділ сумських прикордонників повернувся з АТО - фото 2

Бойовий підрозділ сумських прикордонників повернувся з АТО - фото 3

Бойовий підрозділ сумських прикордонників повернувся з АТО - фото 4

Охоронцям рубежу надано відпустку для відпочинку, після якої вони знову приступлять до виконання завдань по охороні державного кордону України.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми