Борці з Сумщини виграли "золото" та "срібло" на чемпіонаті Європи

Всеєвропейські змагання з трьох Олімпійських видів боротьби серед кадетів проходив у Стокгольмі

Борці з Сумщини виграли "золото" та "срі…

Борці Конотопської ДЮСШ поклали у скарбничку збірної України дві медалі чемпіонату Європи серед кадетів — золото і срібло, повідомляє Depo.Суми.

Чемпіоном Європи в легкій ваговій категорії до 42 кг став конотопчанин Владислав Кузько. У фінальній сутичці українець здобув вольову перемогу над росіянином — Анваром Аллахіваровим.

Борці з Сумщини виграли "золото" та "срібло" на чемпіонаті Європи - фото 1

Борці з Сумщини виграли "золото" та "срібло" на чемпіонаті Європи - фото 2Борці з Сумщини виграли "золото" та "срібло" на чемпіонаті Європи - фото 3

У ваговій категорії до 58 кг, конотопчанин Дмитро Мірошник завоював срібну медаль. Дмитро поступився лише турецькому борцеві — Абдулу Самет Басарія.

Таким чином, в перший день змагань серед борців класичного стилю, юні мешканці Сумщини принесли збірній золото і срібло, пише wrestlingua.com.